نمایشگاه مجازی حجاب

به لطف خداوند متعال توانستیم اولین نرم افزار نمایشگاه آنلاین با موضوع حجاب و عفافرا  تقدیم شما کاربران عزیز نماییم. این نرم افزار به صورت پرتابل بوده و نیازی به نصب ندارد و  بعد از دانلود می توانید با کلیک بر روی آیکون برنامه را اجرا کنید. این نمایشگاه در دو طبقه مجزا و یک سالن کوچک به  صورت سه بعدی و با فرمت exe   تهیه شده است که انشاء الله در صورت استقبال شما عزیزان از این نمایشگاه بتوانیم با موضوعات مختلف دیگر در خدمتتان باشیم.جهت دانلود و مشاهده راهنمای استفاده از این نرم افزار می توانید به ادامه مطلب بروید .

۱- هنگامی که بر روی نرم افزار کلیک کرده و وارد فضای سه بعدی شدید باید دکمه F1    روی صفحه کلید را بفشارید تا از حالت چرخش اتوماتیک خارج شود .

 

 ۲- جهت حرکت در فضای نمایشگاه از چهار دکمه w   ( به سمت جلو ) , A   ( به سمت چپ ) , s   ( به سمت عقب ( و D ( به سمت راست ) استفاده نمایید.

۳- جهت چرخش به چپ و راست می توانید از موس استفاده نمایید.

۴- برای بزرگنمایی تصاویر می توانید هنگامی که روبروی عکس مورد نظر قرار گرفتید یک مرتبه دکمه Enter را زده و برای بازگشت به حالت عادی نیز مجددا دکمه مذکور را فشار دهید.

۵- جهت خروج از نرم افزار مذکور می بایست دکمه Esc ( اولین دکمه صفحه کلید از سمت چپ ) را فشار دهید .

 

در پایان متذکر می شویم که این نمایشگاه نه به معنای واقعی یک نمایشگاه مجازی  بلکه حرکتی است برای فراهم آوردن شرایط بهتر جهت ساخت اینگونه نمایشگاهها به صورت کاملا پویا و حرفه ای .

دانلود نمایشگاه آنلاین حجاب و عفاف

این نمایشگاه با همکاری مشترک بسیج دانشگاه اصفهان و گروه سایبری عفاف و حجاب در بهمن ۸۹ آماده و اجرا شده است . انشاالله در آینده نمایشگاههای به روزتر و حرفه ای تر اختصاصی گروه سایبری عرضه خواهد شد .منبع:
http://tazohor.com

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 15 دی 1390    | توسط: مدیر    |    | نظرات()