متن عربی روايت: عن مسند أحمدبن حنبل (162-334 ه.ق) عن النبی(ص): يحكم الحجاز رجل اسمه على اسم حيوان إذا رأيته حسبت في عينيه الحول من البعيد وإذا اقتربت منه لا ترى في عينيه شيئاً يخلفه له أخ اسمه عبد الله ويل لشيعتنا منه (أعادها ثلاثاً) بشّروني بموته أبشّركم بظهور الحجّة.

رسول اکرم (ص): مردی در حجاز حکومت خواهد کرد که اسمش چون اسم حیوان است. هنگامیکه او را از دور ببینی، تصوّر میکنی که در چشمش کژی (انحراف) است ولی وقتی که به او نزدیک می شوی در چشمش چیزی دیده نمیشود. بعد از او برادرش که نامش عبدالله است به خلافت می رسد. پیامبر ۳ مرتبه فرمودند: وای بر شیعه ما از او.... خبر مرگش را به من بشارت دهید تا من ظهور حجت را به شما بشارت دهم.


منابع :

۱- کتاب مائتان و خمسون علامة حتی ظهور المهدی (عج): تألیف سید محمّد علی طباطبائی 

۲- کتاب مسند تاليف احمد بن حنبل

توضیح:

فَهَدبن عبدالعزيز برادر امیر عبدالله بود که قبل از او حکومت می کرد. فهد در عربی یعنی یوزپلنگ یعنی در حدیث که فرموده اسم او چون اسم حیوانی است، اشاره به این مسأله است و در خصوص کژی چشم فهد از دور حتی در عکسهایی که از دور از او گرفته شده، نمایان است (از اينكه عكس آن ملعون را اينجا بگذارم، معذورم) رسول اکرم بدین صورت می خواسته مسلمانان را مطمئن کند که عبدالله "همین عبدالله" است و ضد شیعه بودن عبدالله هم که پیغمبر اکرم سه بار فرموده وای بر شیعه از عبدالله ... برای همگان روشن است که گاهی مفتی های وهّابی هم فتوا می دهند که هرکس چند نفر شیعه را بکشد به بهشت میرود و همه می دانیم که تمام توطئه هایی که در ایران - لبنان - سوریه و غزه بر علیه رزمندگان ضد اسرائیل و ضد آمریکا انجام میشود هزینه و مخارج آن از عربستان سعودی تأمین می شود.(انشاالله كه عبدالله فعلی، همان آخرين حاكم عربستان باشد)

برای دانلود كتاب مسند به آدرس زير مراجعه كنيد:

http://www.4shared.com/get/eQkZfk7F/____.html

برای مشاهده كتاب مائتان و خمسون به آدرس زير مراجعه كنيد:

http://www.m-mahdi.com/book/108/index.htmمنبع:
http://albeyatolellah.blogfa.com

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 27 شهریور 1391    | توسط: مدیر    |    | نظرات()